Aktualności

Najnowsze wydarzenia związane z naszą drużyną

Krok bliżej do finału!

W sobotę 27 kwietnia rozegraliśmy pierwszy półfinałowy mecz z IKS GTM Konstancin. Zaczęliśmy bardzo nerwowo, w pierwszej kwarcie daliśmy przeciwnikowi rzucić aż 16 punktów, rzucając tylko 12. W drugiej kwarcie jednak zdecydowanie ruszyliśmy do ofensywy i odrobiliśmy stratę z solidną nawiązką, bilans 23:8 dał nam 11 punktową przewagę na drugą odsłonę meczu. Trzecia kwarta przespana, 11:17 dla Konstancina. W czwartej, sporo fauli, w 5 ostatnich minutach musieliśmy sobie radzić bez centra i wiecie co? Poradziliśmy sobie, odbiliśmy z remisu na korzyść 8 punktów – wynik 67:59. Brawo ekipa! ❤️ Dziękujemy ekipie IKS za kolejny wyrównany mecz i świetne widowisko! Dziękujemy kibicom za wsparcie z trybun!

Rewanż 12 maja godzina 13,00 w Konstancinie.

Do zobaczenia!

Orto-Medico Scyzory Kielce 67-59 IKS GTM Konstancin

(12:16, 23:8, 11:17, 21:18)

Kielce: Moćko F. 38 2×3, Sobieraj 15, Gładysz 6, Moćko S. 6, Jabłoński 2 , Minda , Gajewski, Wrona, Szymczak, Danielewicz, Kozieł.

Konstancin: Pawełko 30 2×3,Tyburowski 14, Kasprzak 2, Garbacz 11, Świeboda 2, Staręga, Dobek.