Aktualności

Najnowsze wydarzenia związane z naszą drużyną

Mocny finisz w ostatnim meczu rundy zasadniczej PLKnW.

20 kwietnia rozegraliśmy wyrównane spotkanie z IKS GTM Konstancin. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 38:33 dla naszej ekipy. Przez trzecią i połowę czwartej kwarty sukcesywnie budowaliśmy przewagę, w pewnym momencie wynik wskazywał 14 oczek na naszą korzyść. W ostatnich 4 minutach meczu straciliśmy jednak koncentrację co sprawnie zaczęła wykorzystywać ekipa z Mazowsza skutecznie broniąc i sprawnie odbijając kontratakami. Zdążyliśmy jednak utrzymać przewagę do końca meczu i zwyciężyć. Bardzo dobry mecz przed zbliżającą się fazą PlayOff, wynik zwiastuje ciekawą rywalizację o wejście do finału 💪🏀

IKS GTM KONSTANCIN 74:76 Orto-Medico Scyzory Kielce

(19:21, 15:17, 16:21, 25:17)

Kielce: Moćko F. 33 3×3, Gładysz 25, Szymczak 6, Jabłoński 4, Moćko S. 4, Relidzyński 2, Minda 2, Gajewski, Wrona